Skontaktuj się z nami

Wysyłając zapytanie Zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przesłanych w powyższym formularzu. Administratorem Twoich danych osobowych jest Daniluks.pl.

Polityka prywatności

Rodzinna Agencja Reklamy Internetowej

Witaj Drogi gościu!

Jesteśmy Marina i Andrzej Daniluky 🙂 Od ponad 10 lat zajmujemy się reklamą w Internecie. Mamy duże doświadczenie w konfigurowaniu, prowadzeniu i optymalizacji kampanii reklamowych Google Ads (wyszukiwanie, remarketing, remarketing dynamiczny, GDN, reklama produktowa) oraz Facebook o różnych tematach, branżach biznesowych, różnych krajów (Polska, Ukraina, USA, Afryka, Cypr, Litwa, Kazachstan, Rosja i t.d). Mamy status Google Partners, certyfikaty Google Ads i doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych (SEO).

Marina Daniluk

Google Ads, Facebook Ads, Bing Ads specjalistka

Certyfikowany partner Google, od 2012 roku zajmuje się tworzeniem, dostosowywaniem, optymalizacją i prowadzeniem reklam kontekstowych.

Andrzej Daniluk

Specjalista SEO, Google Ads, Tworzenie stron www

Od ponad 10 lat zajmuje się promocją stron w wyszukiwarkach. Posiada doświadczenie w tworzeniu stron internetowych, zakładaniu kont analitycznych.

Dokładne i dogłębne zrozumienie zasad działania Google Ads, Facebook Ads, SEO. Konfigurowanie wszelkiego rodzaju kampanii reklamowych w zależności od potrzeb i zadań klienta.

Doświadczenie w pracy od 2012 roku z witrynami i sklepami internetowymi różnego rodzaju usług i towarów. Certyfikacja Google, status Google Partners.

Szczegółowe raportowanie prowadzonych prac, wyników, dynamiki i możliwości rozwoju. Intuicyjne i interaktywne raporty dotyczące wszystkich ważnych wskaźników witryny w Google Data Studio.

Zapraszamy!

Bardzo kochamy swoją pracę, a sukces naszych Klientów jest dla nas priorytetem.
Dlatego stale rozwijamy swoje kompetencje, poznając wszystkie nowości na rynku usług reklamowych.